Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     Dzień Kobiet w SEiRP w Kościerzynie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Dzień Kobiet w SEiRP w Kościerzynie

SEiRP Kościerzyna - Dzień Kobiet

 

 

W dniu 8 marca 2013 r. Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kościerzynie, jak co roku zgodnie z tradycją zorganizował tym razem w lokalu Koala w Małym Klinczu uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet dla członków Koła SEiRP w Kościerzynie oraz ich rodzin. W spotkaniu uczestniczyło 35 osób w tym 20 przedstawicielek płci pięknej.

Zebranych serdecznie przywitał Prezes Koła kol. Roman Jereczek, życząc paniom zdrowia, szczęścia i zadowolenia oraz pomyślności w życiu rodzinnym. Po przywitaniu w imieniu męskiej części zebranych obdarował Panie skromnymi upominkami.

Również tego dnia obchodził swoje urodziny wiceprezes Zarządu Koła kol. Marek Landowski, któremu złożono życzenia zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń.

Spotkanie odbyło się przy lampce szampana oraz suto zastawionych stołach, w miłej atmosferze i trwało do późnych godzin wieczornych.

 

 

                                                                                                              Oprac. J. Landowski

 

W zał. 6 zdjęć ze spotkania

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET