Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Region Gdański    /     ARCHIWUM    /     INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.GDAŃSKIEGO    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.GDAŃSKIEGO

INTEGRACYJNE SPOTKANIE EMERYTÓW WOJ.GDAŃSKIEGO


W dniach 16-18.10.2015r. w ramach obchodów XXV- lecia powołania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, Zarząd Wojewódzki w Gdańsku,  zorganizował  spotkanie integracyjne członków Stowarzyszenia wraz z rodzinami w Domu Wczasowym „ZEW MORZA” w Jastrzębiej Górze. W spotkaniu wzięło udział 174 osoby.
Dom wczasowy „Zew Morza” to nowoczesny ośrodek, który zapewnił członkom komfortowy pobyt z doskonałymi posiłkami.
W dniu 16.10. br. spotkanie rozpoczęto przemową  Wiceprezesa ZW SEiRP w Gdańsku kol. Erwina Bruggemann, który w imieniu Zarządu Wojewódzkiego powitał wszystkich uczestników a potem przy obfitych stołach i muzyce dwuosobowego zespołu „Standard” z Głodowa gm. Liniewo pow. kościerskiego bawiono się do rana. Zespołowi sporadycznie towarzyszył członek Stowarzyszenia  kol. Andrzej Kass,  który barytonem zaśpiewał kilka piosenek uzyskując wielki poklask. W trakcie zabawy uczczono 33 -lecie pożycia małżeńskiego Państwa Jolanty i Mariusza Tymczyszyn z Koła Sztumskiego, oraz urodziny 67 lat Władysława Pazderskiego i 72 lata Stefana Chrzanowskiego z Koła gdańskiego. Jubilatom zaśpiewano 100 lat. 
W dniu 17 bm. Zorganizowano dwie autokarowe wycieczki na półwysep Helski a ci którzy nie wzięli udział zwiedzali Jastrzębią Górę.
Pogoda i humor dopisywał wszystkim uczestnikom a wieczorem w ogrodzie ośrodka  - pod wiatą, odbyła  się biesiada kaszubska przy muzyce i śpiewie grajka kaszubskiego Krzysztofa Korthals z Połczyna, jak zwykle towarzyszył mu nasz kolega z Koła gdyńskiego Andrzej Kass , były członek zespołu „ Harmonia „ z Wejherowa. Uczestników  poczęstowano kiełbaskami grilla i śpiewano do późnego wieczora.
Spotkanie skończyło się 18. 10. br. po obiedzie. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, co było zasługą organizatorów a szczególnie kol. Erwina Bruggemanna.


Henryk Kaźmierski –rzecznik ZW SEiRP w Gdańsku z/s w Gdyni

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET